Przyrzeczenia definitywne we Wspólnocie gorzowskiej

7 września 2019
Gorzów Wlkp.
Przetłumacz stronę:

Z radością informujemy, że w dniu 7 września 2019 r. cztery siostry z naszej wspólnoty:

  • Zofia od św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza (Zofia Sulej),
  • Władysława od św. Jana od Krzyża (Władysława Maciaszek),
  • Irena  od św. Józefa (Irena Budzyńska) oraz 
  • Wioletta od św. Teresy od Dzieciątka Jezus (Wioletta Krzymińska)

złożyły na ręce asystenta o. Mariusza Jaszczyszyna OCD przyrzeczenia definitywne. Po sprawowanej przez niego uroczystej Eucharystii w radosnej atmosferze świętowaliśmy to niezwykle ważne dla naszej Wspólnoty wydarzenie. Z tej okazji serdecznie gratulujemy naszym siostrom oraz życzymy im obfitego błogosławieństwa Bożego i nieustannej pomocy Najświętszej Maryi Panny – Królowej Karmelu oraz wszystkich karmelitańskich świętych w codziennym wypełnianiu przyjętych zobowiązań.

Skip to content